Posted by admin | Marzec - 31 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Długie weekendy to doskonałe rozwiązanie – przecież jeśli sprytnie podejdziemy do tego, możliwe, że będziemy mieli przykładowo 7 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są dobre, nie mogą być również być za częste – w dalszym ciągu Polska jest krajem na dorobku, ale bez dwóch zdań odpoczynek każdemu pracownikowi się należy. Jednak nie jest powiedziane, że musimy definitywnie siedzieć w weekend we własnym mieszkaniu, ogródku czy na działce. To takie typowe… O wiele lepszym pomysłem jest wycieczka za granicę. Chociażby wycieczka do Wilna, Berlina bądź Mediolanu.

Co roku, zwłaszcza wycieczki last minute, są w czasie długiego weekendu sprzedawane prawie tak szybko jak świeże bułki. To bardzo dobrze, w końcu poznawanie odmiennych państw, ludzi, jedzenia, etc. jest bardzo wciągające, ale także rozwijające. Na zagraniczną wycieczkę możemy pojechać samodzielnie, ew. z grupą znajomych, ale także z biurami podróży. Na pewno ta druga opcja jest tańsza. Przecież jeśli chcemy spędzić długi weekend w Palermo – przykładowo, sam transport to spory koszt. Choć to akurat nie reguła. Można powiedzieć, że obie opcje mają sporo zalet.

Dla osób, które wolą jechać autem, a na dodatek nie mają zbyt wiele czasu oraz pieniędzy, można polecić zwiedzanie Polski. W końcu choćby Toruń to miejsce, w którym możemy miło spędzić czas. Interesujące są również zamki, które pokazują historię Polski. Dla tych osób, które nie przepadają za tłumami, kategorycznie można odradzić Zakopane. Zakopane to szalenie popularna miejscowość, lecz gdy jest długi weekend, stolica polskich gór jest niemalże oblężona przez podróżnych – w szczególności warszawiaków.
źródło: http://creativehubgroup.pl, psiatv.pl, www.aofn.pl, firmaprzewozowagdansk.pl

Przeczytaj także inne artykuły:

Comments are closed.