Posted by admin | Kwiecień - 1 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Choć ceny paliwa nie są za bardzo niskie, a na dodatek nasze drogi ciągle nie należą do ogólnie bardzo dobrych, to wcale nie jest powiedziane, iż zwiedzanie naszego kraju za pomocą auta jest kiepskim pomysłem. Przecież można wymienić bardzo wiele pięknych miast oraz miasteczek czy tysiące zabytków, atrakcji…
Jeżeli w grę wchodzi samochodowe zwiedzanie Polski, na początek warto ustalić trasę. Zakładając, iż wyruszamy z Warszawy, warto początkowo zajechać na Mazury. Trzeba jasno przyznać, że powiedzmy trzy dni w Giżycku to strzał w dziesiątkę.
Mazury są przepiękne, lecz należy wyruszyć gdzieś dalej – a może Jastarnia? Ogólnie jedyną wadą polskiego morza jest to, że jest raczej zimne. Jednak to jedyna wada. Przecież nadmorskie plaże są bardzo ładne. Co potem? Warto pojechać do Gdańska, ponieważ to jedno z najładniejszych miast w kraju. Kilka godzin autem od stolicy Pomorza znajduje się niemniej ładne miasto, mianowicie Toruń. Później warto kierować się na południe – dwa dni w mieście Kraków to minimum. Nawet te osoby, które już zwiedzały Kraków, jak najbardziej powinny powtórzyć zwiedzanie. Z byłej stolicy Polski warto udać się chociażby do Zakopanego, czyli stolicy Tatr… To przykładowy plan podróży po kraju; pewne jest jedno – warto odkrywać Polskę.
źródło: http://usmiechtarnowa.pl, digikey.net.pl, http://avans.org.pl, www.wypadekholandia.pl

Przeczytaj także inne artykuły:

Comments are closed.